Makijaż permanentny i medyczna pigmentacja to dziedziny, które rozwijają się bardzo dynamicznie. Dziedziny, w których szkolenia i nieustanne podnoszenie swoich kwalifikacji jest podstawą i pierwszym krokiem w drodze do wykonywania pięknych, poprawnych i w pełni profesjonalnych pigmentacji.

Wykonując je, należy pamiętać przede wszystkim o tym, iż oprócz poprawy wyglądu, bardzo często poprawiamy jakość czyjegoś życia, wykonując rekonstrukcję łuku brwiowego czy sutka. Wielokrotnie w naszej pracy makijaż permanentny to pigmentacja naprawcza. Specjalizując się w permanentnych pigmentacjach powinniśmy być zawsze na bieżąco, przede wszystkim z technikami wykonywanych zabiegów oraz produktami, na których pracujemy. Ważna jest także wiedza teoretyczna: zakres kolorymetrii, budowa anatomiczna twarzy, rodzaje cery oraz inne istotne czynniki wpływające na sposób wykonywanych usług.

Nieustanne podnoszenie swoich kwalifikacji, udział w prestiżowych szkoleniach dodatkowych to droga do osiągnięcia pełnego sukcesu w pracy linergisty. Dlatego proponuję Państwu udział w prestiżowych szkoleniach studia makijażu permanentnego i medycznej pigmentacji Aleksandry Wójtowicz.

Szkolenia prowadzone są metodą „jeden na jeden”, a to oznacza, że 100 % czasu mogę poświęcić w pełni jednej osobie i doskonale przygotować ją do zawodu linergisty. Szkolenia przeznaczone są dla osób zaawansowanych, które pragną poszerzyć swoje kompetencje zawodowe, poznać nowe techniki pracy, poznać tajniki pracy z kolorem, zgłębić temat wykonywania makijaży permanentnych. Na początek przygotowuję ofertę dla osób zaawansowanych, które chcą zdobyć nowe umiejętności i pragną poszerzyć kompetencje zawodowe. Być może w przyszłości powstanie również cykl szkoleń dla początkujących i dopiero stawiających pierwsze kroki w zawodzie.

Decydując się na szkolenia w moim autorskim studiu, nie bez znaczenia pozostaje fakt, iż szkolenia oparte będą o moje autorskie techniki i prowadzone 1:1, czyli 100% czasu poświęcę Tobie, ucząc Cię tego, co poznałam w najlepszych i najbardziej znanych zagranicznych ośrodkach pigmentacji. Każde szkolenie uwieńczone zostanie certyfikatem linergisty, potwierdzającym konkretne umiejętności.

Przygotowywana przeze mnie oferta szkoleniowa zakłada szkolenie w trybie 5, 2 lub jednego dnia. Sama decydujesz czego Ci potrzeba, i na którym obszarze pigmentacji chcesz się skupić.

Ramowy zakres szkolenia zakłada:

– techniki makijażu permanentnego w pigmentacji brwi
– techniki makijażu permanentnego w pigmentacji ust
– techniki makijażu permanentnego w pigmentacji eyelinera wraz z rozcieniowaną kreską permanentną
– teoretyczne podstawy kolorymetrii
– teoria barw
– budowa anatomiczna twarzy
– sztuka rysowania

Co zyskujesz decydując się na współpracę ze mną?

– fachową wiedzę teoretyczną i praktyczną przekazaną przez profesjonalnego linergistę
– wiedzę na temat światowych technik pigmentacji
100% poświęconego czasu, bo szkolenie prowadzone jest „jeden na jeden”
– możliwość nieograniczonej rozmowy i zadawanie wszelkich nurtujących Cię pytań w temacie pigmentacji, w tym pigmentacji medycznej!
– wyjątkową atmosferę
– profesjonalnie wyposażony gabinet linergistyczny, w tym w mikropunkturową maszynę pigmentacyjną pozwalającą na osiągnięcie perfekcyjnych efektów
pigmenty wysokiej jakości, na których pracuję na co dzień
– certyfikat poświadczający Twoje umiejętności

Wszelkich informacji udzielam osobiście pod numerem telefonu: +48 501 850 190.

Oferta szkoleniowa będzie nieustannie rozwijana – już teraz wiem – odpowiadając na Państwa zainteresowanie, iż wprowadzę także szkolenia grupowe i te, dla osób początkujących!
Serdecznie zapraszam! Aleksandra Wójtowicz