Aleksandra WójtowiczDyplomowana linergistka specjalizująca się w różnych technikach makijażu permanentnego. W Bielsku-Białej prowadzi swój autorski Instytut Wójtowicz, który łączy w jedna całość usługi z zakresu: makijażu permanentnego i pigmentacji medycznych, kosmetologii estetycznej oraz wysokiej jakości szkoleń z zakresu makijażu permanentnego. Właścicielka salonu urody Hair & Body Design. Swoją pracą nie tylko sprawia, iż kobiety wyglądają perfekcyjnie, ale i wielokrotnie pomaga im usunąć defekty urody. Wykonując makijaż permanentny, mikropigmentację skóry głowy czy rekonstrukcję brodawki sutkowej zawsze bierze pod uwagę naturalność, bezpieczeństwo i najwyższą jakość.

Pracuje, wykonując zabiegi technikami ombre: cienia i pudru oraz techniką 3D. To najmniej inwazyjne techniki pigmentacji, dające bardzo naturalny i subtelny efekt końcowy – zawsze zwraca uwagę na topografię i budowę anatomiczną twarzy. Tworząc makijaż permanentny, wcześniej, podczas konsultacji wykonuje rysunki próbne, tak by prawidłowo umieścić brew w łuku brwiowym czy wypełnić braki w czerwieni wargowej. Sztuki rysunku uczyła się od najlepszych, stąd perfekcyjnie potrafi zaproponować kształt makijażu permanentnego do budowy twarzy klientki, a także zastosować odpowiednie połączenie kolorystyczne. Posiada zaawansowaną wiedzę z zakresu kolorymetrii, przez co jej makijaże są w 100% indywidualne – zawsze wybierze kolor idealny dla konkretnej osoby.

Ukończyła cykl szkoleń m.in. w Beauty Balance International Micropigmentation Center, New Permanent Technologies International czy Permanent-Style International, uzyskując stosowne uprawnienia do wykonywania makijażu permanentnego i medycznego wieloma metodami, zarówno w Polsce jak i w ośrodkach zagranicznych. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w międzynarodowych szkoleniach oraz spotkaniach skupiających najlepszych, światowych linergistów.

Uruchomiła Instytut Szkoleniowy Wójtowicz, by przekazać swoją wiedzę teoretyczną i praktyczną osobom zainteresowanym pigmentacją permanentną i medyczną. W zakładce SZKOLENIA znajdziecie Państwo wszystkie informacje na temat szkoleń prowadzonych przez Aleksandrę Wójtowicz w Bielsku-Białej. Oferta szkoleniowa skierowana jest zarówno do osób rozpoczynających zawodową drogę w makijażu permanentnym, jak i do osób pracujących już w zawodzie.

Instytut Wójtowicz to także szeroki wybór zaawansowanych zabiegów kosmetologii estetycznej, przeprowadzanych na bazie certyfikowanych produktów wysokiej jakości oraz światowych standardów usług.