Aleksandra WójtowiczDyplomowana linergistka specjalizująca się w różnych technikach makijażu permanentnego. W Bielsku-Białej prowadzi swoje autorskie studio makijażu permanentnego i medycznego, a także salon urody Hair & Body Design. Swoją pracą nie tylko sprawia, iż kobiety wyglądają perfekcyjnie, ale i wielokrotnie pomaga im usunąć defekty urody. Wykonując makijaż permanentny, mikropigmentację skóry głowy czy rekonstrukcję sutka zawsze bierze pod uwagę naturalność, bezpieczeństwo i najwyższą jakość.

Pracuje, wykonując zabiegi metodą microbladingu, techniką cienia i pudru (ombre), a także połączeniem efektu włosa i cienia, czyli techniką 3D. Bez względu na technikę, którą stosuje – zawsze zwraca uwagę na topografię i budowę anatomiczną twarzy. Tworząc makijaż permanentny, wcześniej, podczas konsultacji wykonuje rysunki próbne, tak by prawidłowo umieścić brew w łuku brwiowym czy wypełnić braki w czerwieni wargowej. Sztuki rysunku uczyła się od najlepszych, stąd perfekcyjnie potrafi zaproponować kształt makijażu permanentnego do budowy twarzy klientki, a także zastosować odpowiednie połączenie kolorystyczne.

Ukończyła cykl szkoleń m.in. w Beauty Balance International Micropigmentation Center, New Permanent Technologies International czy Permanent-Style International uzyskując stosowne uprawnienia do wykonywania makijażu permanentnego i medycznego wieloma metodami, zarówno w Polsce jak i w ośrodkach zagranicznych.