Kochani, jest mi niezmiernie miło kiedy widzę i słyszę, jak bardzo Wam pomogłam, jak piękne stworzyłam Wam brwi i usta. I jest to dal mnie ogromna radość, bo nie ma nic lepszego niż zadowolenie innych, szacunek do pracy, którą się wykonuje i rekomendacje. Dlatego dzisiaj postanowiłam napisać dla Was – w podziękowaniu za zaufanie, którym mnie obdarzacie każdego dnia!

Robię w życiu, to co kocham i to, co daje mi ogromną satysfakcję. Przy tym nieustannie się rozwijam, biorę udział w międzynarodowych zjazdach i szkoleniach, na których opracowuję nowe techniki i zgłębiam tajniki perfekcyjnej pigmentacji. Wiedza, którą zdobywam jest dla Was – kolorymetria, zaawansowane techniki pracy metodami ombre, wykonanie cieni na powiekach to sztuka. Dzięki Wam to rozumiem i w pracy daje z siebie wszystko. Najlepszą nagrodą dla mnie jesteście Wy – zadowoleni i szczęśliwi, często wychodzący ze łzami w oczach – łzami zadowolenia, iż naprawiłam Wasz łuk brwiowy, dokonałam korekty po innych, niezbyt wprawnych gabinetach, do których trafiliście, albo po prostu – nie spodziewając się takiego efektu. I Wy jesteście dla mnie największą motywacją, a Wasze słowa wielokrotnie uświadamiają mi, iż warto robić to, co robię.

Tyle prywaty. To takie zaawansowane dziękuję Wam! A odpowiadając na pytanie – dlaczego kocham swoją pracę – bo kocham to, co robię, co pozwala na kreatywny rozwój, na spotkania z Wami. Dajecie mi energię każdego dnia!